لوگو های برتر جهان کدامند؟

لوگو های برتر جهان کدامند؟

برندها تبدیل به هنجار عصر ما شده اند. خیلی ها هستند که با یک برند به برند بعدی قسم می خورند. به همین دلیل است که لوگوها مهم هستند تا بتوانیم یک محصول را از محصول دیگر متمایز کنیم. در حالی که یک لوگو مهمترین بخش برندسازی نیست (همانطور که همه ما می دانیم جنبه های زیادی در کل ایده برندسازی وجود دارد)، شما می دانید که لوگوی شما زمانی که قابل تشخیص باشد عملکرد خوبی دارد. در اینجا تعدادی از نمادین ترین لوگوهای تمام دوران آورده شده است:

استارباکس

لوگوی نمادین استارباکس

آژیر از سال 1971 وجود داشته است و از آن زمان به بعد تکامل یافته و به لوگوی استارباکس تبدیل شده است که امروزه می شناسیم. اگرچه آنها اکنون نام استارباکس را در لوگوی خود حذف کرده اند، ما به راحتی می توانیم محبوب ترین کافه جهان را بشناسیم.

مک دونالد

طاق های طلایی چه کسی آن را تشخیص نمی دهد؟ تا حدودی به این دلیل است که در سطح بین المللی شناخته شده است، و همچنین به دلیل ساده بودن آن. این از معماری اولیه آنها گرفته شده است تا از دور دیده شود، و اکنون در برند آنها گنجانده شده است.

اپل

لوگوی سیب

لوگوی اپل همیشه برجسته بوده است، اما در طول سال ها به دلیل محبوبیت روزافزون محصولات اپل رشد کرده است. اکنون با ماشین های براق و تمیز مرتبط است. مردم می توانند محصولات اپل را دوست داشته باشند یا از آنها متنفر باشند، اما نمی توانند انکار کنند که لوگو را می شناسند.

مرسدس بنز

مرسدس بنز چهره خودروهای لوکس است. اگر به چیزی شیک و در عین حال راحت فکر می کنید، به آنها فکر می کنید. ستاره مثلثی نشان دهنده «تسلط برند بر زمین، هوا و دریا» است. بهترین برندهای لوگو نیازی به شناسایی نام آنها توسط توده ها ندارند.

پپسی

نام تجاری معروف نوشیدنی کولا برای اولین بار در سال 1898 راه اندازی شد و از آن زمان در طول اعصار از یک فونت تزئینی به کره قرمز، سفید و آبی که امروزه می بینیم تکامل یافته است. فونت اسکریپت شده اخیراً به مارک تجاری بازگشته است، اما حتی بدون آن نوشیدنی هنوز به طور گسترده قابل تشخیص است.

نایک

نایک که توسط کارولین دیویدسون به عنوان دانشجوی طراحی گرافیک در سال 1971 ساخته شد و داستان از این قرار است که او برای این لوگو 35 دلار دستمزد دریافت کرده است. (او بعداً هدایایی از نایک به عنوان قدردانی از این نماد نمادین دریافت کرد). بسیار زیبا و ساده است، در عین حال درک این که برند در مورد چیست را آسان می کند.

کوکاکولا

کوکاکولا برند برندهاست. نام تجاری کوکاکولا به آرامی در طول زمان ساخته شده است، با تعهد آنها به شرکتشان که خود را با شادی همراه می کند. فونت اسکریپت در طول این سال‌ها فقط کمی بهینه شده است، اما همچنان ثابت است. قطعا بی زمان است.

  • ادامه …
  • ادامه …
  • ادامه …
  • ادامه …

ارسال دیدگاه