21 ایده برای افزایش فالوورهای خود در اینستاگرام

21 ایده برای افزایش فالوورهای خود در اینستاگرام وجود دارد

 1. از فالوورهای خود بخواهید عکس ها را به اشتراک بگذارند

یکی از محبوب ترین راه ها برای افزایش دسترسی و تعامل این است که از فالوورهای خود بخواهید عکسی با یک موضوع خاص به اشتراک بگذارند. پاداش می تواند به کوچکی ذکری باشد که آنها را به عنوان برنده برجسته می کند و به عنوان مثال به اندازه یک محصول فیزیکی یا اشتراک محصول شما بزرگ باشد. علاوه بر این، با انجام این کار، شما همچنین محتوای رایگان به اشتراک گذاشته شده با هدف قرار دادن مخاطبان کاربران خود را دریافت خواهید کرد. یک تیر و دو نشان!

 1. یک هدیه انجام دهید

سرمایه گذاری در یک هدیه می تواند به رشد سریعتر نمایه برند شما نسبت به هر روش دیگری کمک کند. شما می توانید این کار را مستقیماً در اینستاگرام یا از طریق شخص ثالثی مانند اینفلوئنسر انجام دهید. یک ایده برای یک هدیه “سفر یک روزه” یک جایزه عالی برای یک هدیه است که اساساً شامل سفر به دفتر مرکزی شما همراه با یک تور به شهری است که در آن هستید.

 1. با اینفلوئنسرها ارتباط برقرار کنید

اینفلوئنسرهای قابل توجه در صنعت خود را که در اینستاگرام هستند پیدا کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید. آنها را به یک رویداد تبلیغ کنید یا به سادگی دعوت کنید. اینفلوئنسرهای اینستاگرام چه پولی و چه برای منافع متقابل، می توانند برای برند شما و رشد شما در پلتفرم معجزه کنند، موفقیت این امر می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا در آینده برای کمپین های دیگر بیشتر از اینفلوئنسرها استفاده کنید یا نه.

 1. به فالوورهای خود تخفیف بدهید

آیا پایگاه مصرف کننده فعالی دارید، اما در اینستاگرام فالوور ندارید؟ یک کد تخفیف برای محصول و/یا خدمات خود بسازید که فقط برای فالوورهای اینستاگرام شما در دسترس باشد. همچنین می توانید برای هر یک از اینفلوئنسرهای خود کدهای تخفیف منحصربفردی ایجاد کنید.

 1. به فالوورهای خود تخفیف بدهید

آیا پایگاه مصرف کننده فعالی دارید، اما در اینستاگرام فالوور ندارید؟ یک کد تخفیف برای محصول و/یا خدمات خود بسازید که فقط برای فالوورهای اینستاگرام شما در دسترس باشد. همچنین می توانید برای هر یک از اینفلوئنسرهای خود کدهای تخفیف منحصربفردی ایجاد کنید.

 1. یک ویدیوی پرسش و پاسخ زنده با IGTV ایجاد کنید

به خصوص برای برندهای بزرگ، برگزاری چنین رویداد زنده در شبکه های اجتماعی با مدیر عامل یا اینفلوئنسرها همیشه قابل توجه است. ممکن است نه تنها برنده برخی مطبوعات آزاد باشد، بلکه تعامل قطعاً از نمودار خارج خواهد شد.

 1. از حلقه های اینستاگرام استفاده کنید

با حلقه های اینستاگرام می توانید ویدیوهای چند کلیپ سرگرم کننده 30 ثانیه ای با صدا، افکت ها و ابزارهای خلاقانه ایجاد کنید. از Reels برای همکاری با اینفلوئنسرها در تبلیغات استفاده کنید تا به شما کمک کند مورد توجه قرار بگیرید.

 1. فالوورهای خود را دنبال کنید

استراتژی که توسط اکثر متخصصان رسانه های اجتماعی تحقیر می شود، اما مورد علاقه بسیاری است، می تواند یک راه عالی برای شروع حساب تجاری شما باشد. به خصوص اگر در این پلتفرم تازه کار هستید، فالو بک می تواند تعداد فالوورهای زیادی را در کمترین زمان به شما بدهد. فقط مراقب باشید، زیرا در پایان روز، تعامل تنها چیزی است که اهمیت دارد و شما دنبال کنندگانی می خواهید که به کسب و کار شما کمک کنند و به نفع شما باشند.

 1. دستیابی به اهداف با فالوورهای خود

برای دستیابی به تعداد معینی از فالوورها، چه از طریق هدایا یا چیزهای دیگر، اهدافی را ایجاد کنید، این به فالوورهای شما اجازه می دهد تا با محتوای شما تعامل و تعامل بیشتری داشته باشند.

 1. از دیگر پلتفرم های خود استفاده کنید

اگر از دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی (توئیتر، فیس بوک، تیک تاک و غیره) استفاده می کنید، به آنها اطلاع دهید که یک صفحه اینستاگرام دارید و آنها را تشویق کنید که شما را دنبال کنند.

 1. وظایفی را برای فالوورها ایجاد کنید تا تکمیل شوند

درست مانند یک بازی، به سادگی به فالوورهای خود بگویید که وقتی 20 عکس از شما را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک می گذارند، جایزه دریافت می کنند، یک روش رایج این است که از فالوورها بخواهید روی یک پست «لایک، اشتراک گذاری و نظر بدهند». فرصت ها برای پاداشی که می تواند باشد بی پایان است.

 1. به فالوورها انگیزه بدهید تا پروفایل شما را ارتقا دهند

تبلیغات تخفیف همچنین می تواند به عنوان پاداش برای افرادی که نمایه شما را به اشتراک می گذارند یا تبلیغ می کنند انجام شود. دانستن اینکه چه کاری باید انجام دهید تا مخاطبان شما برای شما کار کنند، نه تنها برای هر دو طرف مفید است، بلکه باعث ایجاد پیوند قوی‌تری بین مصرف‌کنندگان و برند شما می‌شود

 1. یک داستان “پیدا کردن سرنخ” برای دنبال کنندگان فعال ایجاد کنید

ایده دیگر برای یک بازی عکس، ایجاد داستان های “پیدا کردن سرنخ” است. فقط سرنخ هایی را در استوری های خود ارائه دهید که فالوورهای فعال شما باید برای حل یک معما جمع شوند و در نهایت برنده یک جایزه یا وارد یک قرعه کشی برای یک جکپات شوند. فقط فراموش نکنید که اعلام کنید که چنین بازی وجود دارد تا بتوانید مخاطبان خود را مشغول کنید.

 1. از جذاب ترین هشتگ های رقبای خود استفاده کنید

با استفاده از تجزیه و تحلیل اینستاگرام رقبای خود، می توانید یاد بگیرید که موفق ترین هشتگ های آنها چیست. از دانش به نفع خود استفاده کنید و با استفاده از هشتگ های خود مخاطبان رقیب خود را هدف قرار دهید.

 1. یک بازی ویدیویی زنده را شروع کنید

همانطور که می توانید یک بازی با عکس و داستان بسازید، می توانید آن را با ویدیوی زنده نیز انجام دهید. به عنوان مثال، یک چیز بی اهمیت برای برند خود ایجاد کنید. کمی فکر کنید و مطمئن هستیم که چیزی جذاب و خلاقانه خواهید داشت!

 1. یک مجموعه ویدیویی زنده را شروع کنید

مانند فیس‌بوک، مجموعه ویدیوهای زنده می‌توانند مطمئن شوند که شما در بازه‌های زمانی خاصی از هفته تعامل فعال دارید، اگر به اندازه کافی سازگار باشد.

 1. یک مسابقه طراحی برای فالوورها ایجاد کنید

اگر می خواهید حتی بیشتر از این پیش بروید تا مشتریانتان به طور یکپارچه برای شما کار کنند، می توانید یک مسابقه طراحی ایجاد کنید. این می تواند هر چیزی به کوچکی یک مسابقه طراحی تی شرت و به بزرگی یک مسابقه طراحی لوگو باشد. این انتخاب تو است!

 1. برای یک نقطه عطف فالوور یک تخفیف در سراسر سایت ایجاد کنید

آیا می خواهید پروفایل اینستاگرام خود را خارج از پلتفرم تبلیغ کنید؟ ایجاد یکتخفیف در سطح سایت که برای همه در دسترس خواهد بود، که تنها با رسیدن به نقطه عطف خاصی در تعداد فالوورها باز می شود. دنبال کنندگان خود را تشویق کنید تا این تخفیف احتمالی آتی را به اشتراک بگذارند تا زمان در دسترس بودن تخفیف را تسریع کنند. این می تواند کاملاً با تخفیف های برنامه ریزی شده و اهداف واقعی برای تعداد دنبال کنندگان شما مطابقت داشته باشد.

 1. از فالوورهای خود برای پیشنهاد هشتگ بخواهید

نمی توانید به هشتگ فکر کنید؟ چرا از دنبال کنندگان خود نمی خواهید که یکی را ایجاد کنند؟ این راه‌حل عالی است که مخاطبان شما را درگیر می‌کند، و در عین حال اطمینان می‌دهد که هشتگی که در نهایت استفاده می‌کنید از قبل جذابیت خاصی دارد.

 1. میم های اینترنتی را پیاده سازی کنید

در حالی که می‌توانید آزادانه از میم‌های اینترنتی در دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای انسانی کردن برند خود استفاده کنید، این دقیقاً در اینستاگرام صادق نیست. استفاده از میم ها در شبکه اشتراک گذاری عکس می تواند موضوع صفحه شما را خراب کند. با این حال، به اشتراک گذاری آنها در استوری خود یک راه موثر برای مشارکت است، البته فقط برای 24 ساعتی که داستان شما قابل مشاهده است. .

 1. کدهای QR را در همه جا قرار دهید تا کنجکاوی را تشویق کنید

محصول فیزیکی یا نرم افزاری دارید؟ کدهای QR را برای پروفایل اینستاگرام خود در جایی که می توانید قرار دهید. حتی لازم نیست بگویید آنها برای اینستاگرام هستند زیرا مردم از روی کنجکاوی آنها را اسکن می کنند.

 1. یک کمپین بازاریابی فقط برای اینستاگرام ایجاد کنید

یک کمپین بازاریابی ایجاد کنید که منحصراً بر روی تبلیغ پروفایل اینستاگرام شما متمرکز باشد. این می تواند شامل تی شرت، لیوان، تبلیغات تلویزیونی و هر چیزی که ذهن شما می تواند تصور کند. گاهی ارزش ریسک کردن را دارد.

ارسال دیدگاه