8 مورد از محبوب ترین انواع تبلیغات آنلاین

8 مورد از محبوب ترین انواع تبلیغات آنلاین

با پیشرفت اینترنت، گزینه های تبلیغات آنلاین نیز پیشرفت می کنند. در واقع، امروزه انواع مختلفی از تبلیغات وجود دارد که می توانید آنها را در یک استراتژی بازاریابی دیجیتال ادغام کنید. همانطور که چشم انداز تبلیغات دیجیتال تغییر می کند، مهم است که در مورد آخرین روندها، تکنیک ها و استراتژی ها به روز باشید. این گزینه های مختلف تبلیغات آنلاین را می توان برای تشکیل یک کمپین 360 درجه ترکیب کرد، یا می توان آنها را به صورت جداگانه استفاده کرد.

انواع تبلیغات آنلاین

1-تبلیغات بومی

این اصطلاح با نوع کمتر متعارف تبلیغات آنلاین مرتبط است. از یک استراتژی استفاده می کند که از تبلیغات بنری یا محتوای حمایت شده در تلاش برای جلب اعتماد کاربران با ارائه راه حل هایی برای مشکلات آنها استفاده می کند. ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید اما ساده ترین آنها ایجاد وبلاگ است. در وبلاگ خود در مورد موضوعات مرتبط با بخش خود صحبت کنید، اما فقط تبلیغ نکنید. چیزی مفید و جالب برای کاربران خود قرار دهید. از آنجا، با استفاده از سئو، بازاریابی ایمیلی و پرورش سرنخ، می‌توانید با موفقیت محتوای مناسب را با توجه به مرحله قیف فروش که مشتریان بالقوه در آن قرار دارند، ارائه دهید. بهترین چیز در مورد تبلیغات بومی این است که مزاحم نیست و بنابراین بیشتر است. برای عموم مردم و افرادی که از مسدود کننده های تبلیغاتی استفاده می کنند بسیار ارزشمند است.

2-SEM بازاریابی موتورهای جستجو

با این نوع کمپین، هدف دستیابی به افزایش آگاهی از برند در مدت زمان بسیار کوتاه است. تنها چیزی که لازم است یک تبلیغ با عنوان، توضیحات و دعوت به عمل است (حتما به شدت بر استفاده از کلمات کلیدی تکیه کنید). بسته به کیفیت وب سایت و CPC تعیین شده، زمانی که کاربران کلمات کلیدی از پیش انتخاب شده شما را در موتور جستجو تایپ می کنند، آگهی نمایش داده می شود. در این مورد، یک پیشنهاد (معمولا) بر اساس CPC ایجاد می شود.

3-نمایش تبلیغات

از جمله فرمت های بصری تبلیغات آنلاین، تبلیغات نمایشی است. آنها را «تبلیغات نمایشی» می‌نامند زیرا عموماً حاوی تصاویر یا ویدیوها هستند و در مکان‌های مشخص شده در هر وب‌سایت، مانند وبلاگ، منتشر می‌شوند.

4-تبلیغات موبایلی

اگرچه انواع مختلفی از تبلیغات موبایلی وجود دارد، همه کمپین‌های تبلیغاتی باید با پلتفرم‌های تلفن همراه سازگار شوند یا حداقل از یک نوع شناسی واکنش‌گرا پیروی کنند که اجازه می‌دهد صفحات به اندازه هر صفحه نمایش داده شده قالب‌بندی شوند. امروزه همه افراد گوشی و/یا تبلتی دارند که مدام از آن استفاده می کنند. در واقع، گوگل گفته است که از سال 2016 ترافیک موبایل از رایانه های رومیزی پیشی گرفته است. بنابراین اگر هنوز روی پلتفرم‌های موبایل سرمایه‌گذاری نمی‌کنید، زمان آن رسیده است که این کار را انجام دهید.

5-تبلیغات اجتماعی

رسانه های اجتماعی بخش فوق العاده مهمی از زندگی روزمره ما هستند. بنابراین ایجاد کمپین های تبلیغاتی در این پلتفرم ها به منظور ایجاد آگاهی از برند و جذب مشتریان بالقوه جدید ضروری است. به لطف امکانات تقسیم بندی گسترده ای که شبکه های اجتماعی ارائه می دهند، آنها همچنین می توانند مکان مناسبی برای عرضه محصولات/خدمات جدید با هدف مخاطبان بسیار خاص باشند. صرف نظر از اینکه هدف شما ایجاد تبدیل یا اجرای یک استراتژی برندسازی است، تبلیغات اجتماعی یک انتخاب عالی است!

6-هدف گذاری مجدد و بازاریابی مجدد

یادآوری مجدد مشتریان یا کاربرانی که به شرکت شما علاقه نشان داده اند، یک استراتژی محکم برای ایجاد تبدیل است. بازاریابی مجدد باعث می شود بنر شما در هر وب سایتی که افرادی که قبلاً از سایت شما بازدید کرده اند به آن مراجعه کرده اند ظاهر شود (به شرطی که این سایت ها فضاهای بازاریابی مجدد ارائه دهند). این نوع تبلیغات برای فروش و افزایش آگاهی از برند خوب هستند، که بر حضور شرکت در فرآیند خرید مصرف کننده تاکید دارد.

7-بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی چیز جدیدی نیست، اما با اثربخشی دوباره ظاهر شده است. این نوع کمپین تبدیل های بالایی را به همراه دارد. به لطف بسیاری از ابزارهای اتوماسیون موجود، می توانید تبدیل بسیار سودآوری دریافت کنید. اگر فکر می کنید که خرید یک مشتری جدید بیش از 7 برابر گران تر از نگهداری مشتری فعلی است، می توانید مطمئن باشید که بازاریابی ایمیلی ایده خوبی است.

8-تابلوهای دیجیتال

اگرچه ممکن است نام آن زنگ نزند، این قالب در حال افزایش است. این تکامل تکنولوژیکی تبلیغات سنتی در فضای باز است. این در تابلوهای تبلیغاتی، MUPI ها، نمایشگرهای پنجره، اتوبوس ها استفاده می شود

  • ادامه …
  • ادامه …
  • ادامه …
  • ادامه …
  • ادامه …

ارسال دیدگاه